Stars-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


STAARS !
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST.

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
someone u dont know

someone u dont know


Število prispevkov : 42
Join date : 11/06/2011

ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST.   ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Icon_minitimeČet Avg 23, 2012 12:50 pm

ZDEJ PA MAM DOST JZT TEGA, KAPITO?!
kk ppl, what's wrong with ya all? forum je najprej itak bil ful waw ane pol pa so eni idioti zlo. ne mau. pospammali in pol je forum propadel. zdej pa se vi neki registrirate pod neko dulciko in pišete tko da lohk bruham zraun in pol za povrh še meni vdirate neki na moj up. račun na tem forumu, ajd folk no. itq sem geslo pozabla ni to že dovolj in zdej mam ta up. račun - forum pa bo pač za vedno meu tako grafiko, ker ne morem it v admin. kotiček. najraje bi vas bannala. ne izbrisala. bannala, kapito ?! pa tud če ste leni in sedite ceu čas za kompom kot en lipov bog, boste si te le prebrali pravila, aneda ?
Nazaj na vrh Go down
Dulcika

Dulcika


Število prispevkov : 32
Join date : 11/07/2010

ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST.   ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Icon_minitimeČet Avg 23, 2012 12:55 pm

te pa me daj pod bedne člane al kak se temu reče
Nazaj na vrh Go down
someone u dont know

someone u dont know


Število prispevkov : 42
Join date : 11/06/2011

ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST.   ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Icon_minitimeČet Avg 23, 2012 12:57 pm

še kr spammp, spammp, dalje right?

če pa nisem adminka. kapito. razumeš. al nekej.

Nazaj na vrh Go down
Dulcika

Dulcika


Število prispevkov : 32
Join date : 11/07/2010

ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST.   ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Icon_minitimeČet Avg 23, 2012 1:00 pm

veš da si nora?
Nazaj na vrh Go down
someone u dont know

someone u dont know


Število prispevkov : 42
Join date : 11/06/2011

ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST.   ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Icon_minitimeČet Avg 23, 2012 1:00 pm

havem
Nazaj na vrh Go down
Dulcika

Dulcika


Število prispevkov : 32
Join date : 11/07/2010

ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST.   ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Icon_minitimeSob Mar 09, 2013 12:10 pm

tebi doben ni nič narediu
Nazaj na vrh Go down
someone u dont know

someone u dont know


Število prispevkov : 42
Join date : 11/06/2011

ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST.   ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Icon_minitimeSob Mar 09, 2013 12:12 pm

ne osebno tak mi ni ne ampak je udru u moj proofil nekdo. forum je biu ful kul pa je zbrisu uporabnike, dobesedno use. neki so spamali po useh temah, kr neki uglaunem in to mi je šlo na k !. meu je forum že 29 up. potem jih je nekdo deletau in use
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST.   ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST. Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ZDEJ PA MAM JZT USEGA DOST.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Stars-forum :: FORUM O ZVEZDAH ! :: Pravila foruma-
Pojdi na: